Account Manager

Hledáme nového parťáka/parťačku do našeho obchodního týmu. Nejste to právě Vy?
Naším firemním posláním je pomáhat zákazníkům realizovat jejich business pomocí digitálních technologií.
U zákazníků budujeme dlouhodobé vztahy, protože jenom tak jim můžeme nabízet služby, které v konečném důsledku zefektivní jejich core business.
Máte rádi jistou volnost, svobodu bez korporátní svázanosti, přátelský kolektiv?
Připojte se k nám.

Působíme v oblastech integračních řešení, podporujeme IT procesy u zákazníků, umíme monitorovat u nich i veškeré systémy, vyvíjet na klíč pomocí Enterprise architektury a propagujeme i nové trendy a technologie. Microservices, DevOps nebo třeba kontejnerizace pro nás nejsou urážlivými výrazy, naopak děláme jim osvětu a využíváme je na našich projektech.

Pracoviště

Praha, Jesenice u Prahy

Nástup

Možný ihned

Pracovní poměr

HPP, ŽL

Vaším úkolem bude

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí včetně akvizice nových zákazníků
  • komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky, naslouchání jejich potřebám a snaha nalézt prostor, jak jim pomoci a stát se jejich partnerem
  • budete spojujícím článkem mezi zákazníkem a našimi technickými kolegy, které je třeba občas usměrnit v jejich terminologii a používat jazyk, kterému rozumí zákazník
  • budete koordinovat nabídky, veškeré podklady k nabídkám a budoucím zakázkám tak, aby měly potřebné náležitosti a byly v dohodnutém čase připravené k předání
  • Vaší povinností bude sledování trhu a trendů, velký důraz klademe i na interní komunikaci s Business Konzultanty a Solutions Architekty, kteří řešení vytvářejí

Požadujeme:

  • předchozí praxi na obdobné obchodní pozici
  • vysokoškolské vzdělání je upřednostňováno
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost schopná empatie a vcítění se do problematiky partnera na straně zákazníka s cílem získat si jeho důvěru a společně nalézt řešení
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr (příp. IČ)
  • solidní základní mzdu a odměny podle individuálního výkonu práce
  • pružnou pracovní dobu
  • SIM kartu s neomezeným voláním v rámci ČR
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění až do výše 4.000 Kč/měsíčně
  • Stravenky
  • Volný dress code