Integrační specialista

Pro konfiguraci integrační platformy u zákazníků v oblasti logistiky a telekomunikací hledáme pro integračního specialistu. Pozice je vhodná i pro kandidáty s kratší praxí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • konfigurace integrační platformy podle požadavků zákazníka ve spolupráci s integračním architektem

POŽADUJEME

  • Zkušenost s integračními projekty (patterny, authentikace, atp.).
  • Znalosti WSDL, XSD, REST.
  • Zkušenost s testováním: SOAPUI / mocky.
  • Znalost XML, XSD, XSLT, XPath, XQuery.
  • Znalost JBoss JMS/Frontování.
  • Znalost Jasper Reports.
  • Čtení dokumentace z EA.
  • Chtít se něco naučit nového: spousta tradičních věcí nemusí platit, jdeme na to občas „jinak“.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní dokumentace

Místo výkonu

Praha, Jesenice u Prahy

Nástup

Možný ihned
i

Pracovní poměr

HPP, ŽL

VÝHODOU

  • znalost MS-SQL
  • znalost scriptování

NABÍZÍME

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
  • práci na dlouhodobých projektech
  • profesní rozvoj a možnost růstu v rámci firmy s plochou organizační strukturou
  • odborné vzdělávání, mezinárodně uznávané certifikace
  • solidní základní mzdu a projektové odměny podle individuálního výkonu práce
  • pružná pracovní doba
  • možnost občasné práce z domova
  • SIM karta s neomezeným voláním v rámci ČR
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění až do výše 2.000 Kč/měsíčně
  • stravenky
  • volný dress code