Úvod > Phoenix Provisioning System

Phoenix Provisioning System

Phoenix Provisioning System je vhodný produkt pro společnosti, která mají ve své infrastruktuře velké množství koncových prvků od různých výrobců na různých technologíích a s množstvím různých API. Komunikace a konfigurování například služeb na těchto koncových prvcích bývá díky vysoce heterogennímu prostředí velmi komplikovaný úkol.

Phoenix je systém, který byl primárně vyvinut jako nástroj pro aktivaci služeb na koncových prvcích pro telekomunikační operátory. Jde o vysoce flexibilní, jednoduše konfigurovatelný software, který umožňuje rychlou a tudíž efektivní aktivaci a nastavení služeb na velkém počtu koncových technologií. Zároveň nabízí možnost jednoduchého nastavení požadovaného workflow a logiky jednotlivých operací.

Máte zájem o další informace?

 Zašlete mi white paper
 Chci vidět prezentaci s praktickou ukázkou
 Ukažte mi referenční implementaci

Phoenix je vysoce výkonný, paralelní systém, splňující nejnáročnější požadavky – je rychlý, stabilní, otevřený, škálovatelný a flexibilní. Umožňuje zpracování vysokého počtu požadavků v reálném čase. Má minimální požadavky na HW vybavení.

Phoenix je vybaven klientskými aplikacemi pro administraci, management a konfiguraci systému. Pro případ dalšího začleňování nových technologií využívá jedinečného nástroje – SQL, TCP a SPML Device, který zabezpečuje možnost pouhé konfigurace potřebných API místo složitého programování.

Z výše uvedených argumentů vyplývá, že systém snižuje závislost na externích dodavatelích a šetří zákazníkovy prostředky na provoz a podporu. Jednoduchá administrace zejména umožňuje rychlou reakci na požadavky byznysu, změny v interních procesech a strategiích.

phoenix_provisioning_system

Základní benefity řešení Phoenix:

  • Vysoká propustnost při komunikaci se síťovými prvky
  • Jednoduché přidávání nových síťových prvků
  • Jednoduchá správa a provoz systému
  • Uživatelsky konfigurovatelná business logika pro zpracování požadavků na jednotlivých síťových prvcích
  • Sada uživatelských aplikací
  • Univerzální TCP, SQL a SPML Device