04. Zář 2017

PHYSTER MEZI ŠTIKAMI

Společnost PHYSTER TECHNOLOGY je hrdým partnerem žebříčku Štiky českého byznysu 2017.
Žebříček Štiky českého byznysu založila společnost Coface, světový leader v pojištění pohledávek, již počátkem roku 2005 s cílem identifikovat české prudce rostoucí podniky a podniky s předpoklady pro další růst. Od roku 2017 převzala záštitu nad Štikami českého byznysu Hospodářská komora české republiky.

Každoročně jsou vybírány firmy, které díky realizovaným vizím, inovacím, uvedením nových produktů či nalezením nových trhů dosahují stabilního nárůstu prodejů a zisku. Rozhodujícím kritériem jsou po splnění vstupních podmínek pouze ekonomické ukazatele. Vyloučením jakéhokoli individuálního posuzování je zaručeno zcela objektivní hodnocení každé firmy, přičemž naprosto nezáleží na její velikosti či oboru činnosti. Objektivně jsou tak zviditelněny i menší a méně známé firmy, které obstojí v široké konkurenci a jsou tak i spolehlivými obchodními partnery pro ostatní.
Hodnocení probíhá ve všech 14 krajích, v každém je vyhlášeno TOP 3 vítězných firem, následně Celorepublikový vítěz a Česká Štika – zvláštní cena poroty.

PF 2020