29. Zář 2017

PHYSTER ROZŠÍŘIL SVÉ PORTFOLIO O SEEBURGER

PHYSTER TECHNOLOGY díky novému partnerství se společností Seeburger rozšiřuje své portfolio o nová řešení v oblasti integrace.

V době, kdy rychle narůstá objem zpracovávaných informací, množství informačních kanálů a spolu s tím se zvyšují i nároky na kvalitu, rychlost a dostupnost informací, hledají firmy stále častěji nová a účinnější řešení. Spolupráci se společností Seeburger, významným poskytovatelem řešení pro snadnou a cenově efektivní integraci obchodních procesů a partnerů, proto velmi vítáme, neboť přináší našim klientům nové možnosti, díky kterým mohou obohatit svá dosavadní řešení a poskytovat tak svým zákazníkům lepší služby,“ řekla Alena Škrobová, obchodní ředitelka společnosti PHYSTER TECHNOLOGY.

Díky nově vzniklému partnerství PHYSTER rozšíří své portfolio produktů a služeb zaměřené na integraci informačních systémů o řešení společnosti Seeburger. Integrovaná řešení pomohou zákazníkům lépe porozumět potřebám jejich obchodních partnerů a umožní jim rovněž pružněji reagovat na požadavky nejrůznějších klientů. Současně jim to umožní optimalizovat komunikační a informační technologie.

Spolupráce s PHYSTER TECHNOLOGY nás velmi těší. Vnímáme ji jako další logický krok pro představení našeho portfolia řešení a služeb na českém trhu. Díky tomu můžeme naším společným zákazníkům nabízet kvalitní integrační a komunikační platformu dodanou spolehlivým a osvědčeným partnerem. Výborné fungování naší spolupráce jsme již ověřili u významného projektu, při kterém SEEBURGER dodal integrační a vývojové prostředí a konzultanti PHYSTER realizují vynikající analytické a integrační služby.

Skutečnost, že PHYSTER TECHNOLOGY je předním dodavatelem software a poskytovatelem služeb v oblasti integrace IS na českém trhu, nám nyní dává možnost oslovit mnohem více společností a organizací než dosud a přesvědčit je o výhodách řešení Seeburger,„,komentoval partnerství Jara Georg Meger, Country Manager společnosti Seeburger AG pro Central Europe / Middle East

PF 2020