CONCLUSION

Naším posláním je propojit svět businessu se světem IT.

Eller Conclusion je moderní a velmi flexibilní produkt pokrývající celý životní cyklus řízení projektů, a to od vzniku nápadu, přes sběr a analýzu požadavků, řízení zdrojů, vývoje, testování až po nasazení do provozu a následnou podporu. Jedná se o centralizované řešení, postavené na webové platformě, určené k řízení IT a ITIL procesů.

Produkt je rozdělen na 3 základní moduly, které lze implementovat samostatně, ale také jako integrovaný celek

Demand & Project Management – řízení požadavků, projektů, vývoje, zdrojů

Quality Management – řízení testování a defektů

ServiceDesk – řízení incidentů, problémů, servisních požadavků a změn

Součástí produktu jsou i doplňkové moduly jako je konfigurační databáze (CMDB), knowledge base a další.

 

Pro koho je určen?

Eller Conclusion je vhodný pro všechny typy zákazníků. Pokrývá potřeby malých společností i velkých korporací, kde běží současně desítky projektů, tisíce požadavků, incidentů a defektů.

Díky systému rolí a vysoké míře konfigurovatelnosti je použitelný na všech úrovních společnosti – od nejvyššího managementu, přes business vlastníky námětů a požadavků, projektové manažery, IT analytiky, vývojáře, testery, správce aplikací až po běžné zaměstnance, zadávající své žádosti a požadavky.

Eller Conclusion se tak může stát hlavním komunikačním nástrojem společnosti podporujícím většinu business, IT a ITIL procesů. Díky připraveným integračním rozhraním je možné implementovat napojení na další firemní systémy, které zpracovávají specializované agendy.

 

Jaké jsou praktické přínosy?

Zjednodušuje podnikové procesy, odstraňuje vnitropodnikové bariéry mezi lidmi různých profesí a zkracuje dobu realizace.

Centralizuje veškerá data v jednom systému a výrazně eliminuje chyby a zpoždění způsobené oběhem dokumentů, případně jejich různých verzí.

Implementaci lze snadno přizpůsobit specifickým podmínkám konkrétní organizace.

Veškeré změny se v reálném čase promítají do systému a uživatelům jsou tak vždy k dispozici aktuální data.

Zahrnuje kolaborativní nástroje, které uživatelům umožňují pracovat současně nad jedním dokumentem, včetně sledování historie jeho změn či možnosti online diskuse s vazbou na konkrétní text.

Poskytuje uživateli on-line odezvu v uživatelsky příjemném a bezpečném prostředí.

 

Pro které oblasti nabízí řešení?

Project & Demand management

Project Portfolio management

Requirements management

Resource management

Business analysis

Development & Release management

Test management

ServiceDesk

 

Jaké technologie využívá?

Produkt Conclusion je vystavěn na platformě Softshell společnosti Eller. Díky použití open source technologií jsou provozní výdaje a náklady na další rozvoj a integraci přiměřené.

Uživatelská část aplikace běží v prostředí běžného webového prohlížeče a využívá standardní technologie html5, ccs, javascript. Aplikační část běží v prostředí J2EE aplikačního serveru Tomcat, Jetty a využívá výkonné jádro systému Eller SoftShell. Aplikační a uživatelská data jsou uložena v databázi PostgreSQL.

 

Jak zajistíme, aby to fungovalo i u vás?

Jsme autorizovaným distributorem a integrátorem produktu Eller Conclusion společnosti Eller. Máme zkušenosti s vlastním použitím nástroje i s rozsáhlou implementací u našich zákazníků.

Předvedeme vám výhody produktu Eller Conclusion, funkcionality jednotlivých modulů a typické oblasti použití.

Pomůžeme analyzovat vaši situaci, vaše procesy a doporučíme optimální konfiguraci produktu, případně provedeme přizpůsobení vašemu prostředí.

Zajistíme kompletní instalaci, integraci, konfiguraci, zaškolení a provozní podporu nástroje ve vašem prostředí.

V případě potřeby jsme schopni přizpůsobit nebo vyvinout další moduly, které umožní centralizovat specializované agendy vaší společnosti do jednoho prostředí.

 

http://eller.cz/conclusion.php

 

REFERENCE

PF 2024