Práce ve PHYSTER TECHNOLOGY, a.s.

Jsme si vědomi, že lidské zdroje jsou klíčem k našemu úspěchu. Zakládáme si na vzájemné důvěře, schopnostech a individuálním přístupu. Kvalitní spolupracovníky vyhledáváme stále. Zajímáme se jak o mladé studenty, tak i o odborníky s atraktivním životopisem a dlouhou praxí. Nabízíme účast na projektech, využívajících nejmodernější technologie a profesionální informační systémy, které dodáváme významným zákazníkům z různých segmentů trhu.

jak to u nás Phyští?

Jsme tým nadšených profesionálů

Baví nás tvořit unikátní hi-tech řešení

Máme přátelské pracovní prostředí

Vzděláváme se a sdílíme zkušenosti

Nasloucháme nápadům

Užíváme si řadu benefitů

Skutečně spolupracujeme

Už 15 let

Chcete s námi stavět most mezi světem businessu a technologií?

náš tým

Marek Mravinač

CEO
Marek Mravinač nasbíral cenné zkušenosti na zajímavých projektech u významných klientů v oboru telekomunikačních a finančních společností. Během dlouholetého působení v naší společnosti postupně zastával různé pozice od řadového programátora přes solution architekta až po projektového manažera. Od roku 2010 společnost PHYSTER TECHNOLOGY řídí.

DUŠAN HLAVÁČ

DEVELOPMENT & SERVICES DIRECTOR
Dušan Hlaváč patří k dlouholetým zaměstnancům společnosti PHYSTER TECHNOLOGY, kde působí již od roku 2003. Během svého kariérního postupu zastával pozice od řadového vývojáře přes databázového inženýra po projektového manažera. Od konce roku 2017 je členem vedení PHYSTER TECHNOLOGY a řídí týmy vývoje software a služeb.

Alena Škrobová

SALES DIRECTOR