Úvod > Kariéra

Kariéra

Jsme si vědomi faktu, že lidské zdroje jsou klíčem k našemu úspěchu. Kvalitní spolupracovníky vyhledáváme stále, zajímáme se o mladé studenty i o odborníky s dlouhým a atraktivním životopisem. Zároveň spolupracujeme s externisty a živnostníky.


Physter Technology nabízí atraktivní zaměstnání s možností budování osobní profesionální kariéry. Nabízíme účast na projektech využívající nejmodernější technologie a profesionální informační systémy, které jsou dodávány prestižním zákazníkům z různých oblastí businessu. Typicky provázíme zákazníka celým životním cyklem projektu – od analýzy a návrhu řešení až po go – live a následnou podporu. Zaměstnání v Physter Technology nabízí jedinečnou možnost získávání cenných zkušeností a profesního růstu, práce u nás je na jednu stranu náročná, ale zároveň naplňující a dobře ohodnocená. Velmi nám záleží na korporátní kultuře.

Zakládáme si na:

  • Ploché organizační struktuře
  • Absenci byrokracie a formalit
  • Práci v menších flexibilních týmech

Nabízíme:

  • Vzdělávání a odborný růst
  • Zaměstnanecké benefity
  • Flexibilitu ve změnách rolí vertikálně i horizontálně
  • Stáže, brigády

A co o Physteru říkají sami zaměstnanci?

hlavac

Ing. Dušan Hlaváč

Application Development Manager

Jak dlouho ve Physteru jsi a čím jsi u nás za tu dobu prošel?
Ve Physteru pracuji od roku 2004 a za tu dobu jsem prošel všechny pozice od Junior java developera po Managera java vývoje.

Jaký nejzajímavější projekt jsi ve Physteřím tričku realizoval?
Mým srdečním projektem byl vývoj sportovní telemetrie Acuratic postavené na technologii RFID. Jednak díky technologickému přesahu do oblasti bezkontaktní identifikace RFID. A samozřejmě také proto, že jsme v první etapě cílili na cyklistiku, můj oblíbený sport.

Co Tě ve/na Physteru nejvíc baví?
Přestože Physter neustále roste, pořád je to malá společnost, všichni se velmi dobře známe a tak většina komunikace běží v neformální rovině.

pospisil

Bohumil Pospíšil

Solutions Consultant

Jak dlouho ve Physteru jsi a čím jsi u nás za tu dobu prošel?
Ve Physteru pracuji osmým rokem a prošel jsem tu pozicemi Development Team Lead, Solution Architect až po současnou pozici Solution Consultanta.

Jaký nejzajímavější projekt jsi ve Physteřím tričku realizoval?
Například projekt Triton CRM pro společnost Provident. Technicky tento projekt zahrnoval komplexní softwarové řešení pro call centrum, propojené s modulovým CRM systémem, zahrnujícím podporu činností různých oddělení společnosti, včetně zpracování zákaznických dat a správu finančních produktů.

Co Tě ve/na Physteru nejvíc baví?
Je to kombinace následujícího: záběr, rozmanitost a náročnost projektů (telko, bankovnictví, ITSM), různí zákazníci (CETIN, Provident), řešení stavěná od začátku na rozdílných technologiích, volnost, důvěra, zázemí, podpora při vzdělávání a v neposlední řadě kolektiv.

V současnosti hledáme následující pozice: