Account Manager

Hledáme nového parťáka/parťačku do našeho obchodního týmu. Nejste to právě Vy?
Naším firemním posláním je pomáhat zákazníkům realizovat jejich business pomocí digitálních technologií.
U zákazníků budujeme dlouhodobé vztahy, protože jenom tak jim můžeme nabízet služby, které v konečném důsledku zefektivní jejich core business.
Máte rádi jistou volnost, svobodu bez korporátní svázanosti, přátelský kolektiv?
Připojte se k nám.

Působíme v oblastech integračních řešení, podporujeme IT procesy u zákazníků, umíme monitorovat u nich i veškeré systémy, vyvíjet na klíč pomocí Enterprise architektury a propagujeme i nové trendy a technologie. Microservices, DevOps nebo třeba kontejnerizace pro nás nejsou urážlivými výrazy, naopak děláme jim osvětu a využíváme je na našich projektech.

Pracoviště

Praha, Jesenice u Prahy

Nástup

Možný ihned

Pracovní poměr

HPP, ŽL

Vaším úkolem bude

  • komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky, naslouchání jejich potřebám a trápením a snaha nalézt prostor, jak jim pomoci a stát se jejich partnerem
  • budete spojujícím článkem mezi zákazníkem a technickými lidmi u nás, což znamená, že budete muset občas krotit kolegy v jejich terminologii a používat jazyk, kterému rozumí zákazník
  • budete koordinovat nabídky, veškeré podklady k nabídkám a budoucím zakázkám tak, aby měly onu „štábní úroveň“, potřebné náležitosti a byly v dohodnutém čase připravené k předání
  • Vaší povinností bude sledování trhu a trendů, velký důraz klademe i na interní komunikaci, tzn. úzký kontakt s Business konzultanty a Solutions architekty, kteří řešení zhmotňují a vytváří

Požadujeme:

  • V ideálním případě předchozí praxi na obdobné obchodní pozici v IT u dodavatele řešení
  • Dovedeme si představit, že i šikovný projektový manažer by mohl v rámci svého osobního rozvoje tuto roli zastat
  • Budeš-li mít přehled ve výše zmíněných oblastech, je to velký benefit
  • Vysokoškolské vzdělání je upřednostňováno
  • Minimálně komunikativní úroveň angličtiny je nezbytná

Osobnostní předpoklady:

  • Komunikativní osobnost s intuicí i citem pro komunikaci a s tahem na bránu
  • Kreativní člověk, který se dokáže přizpůsobit prostředí a problematice
  • Lidský psycholog, který se umí vcítit do problematiky partnera na straně zákazníka, získat si jeho důvěru a společně pak nalézt řešení, jak jejich problém vyřešit
  • Hledáme kolegu, který umí držet slovo a na kterého je spoleh

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr (příp. IČ)
  • Práci na dlouhodobých projektech
  • Solidní základní mzdu a projektové odměny podle individuálního výkonu práce
  • Pružnou pracovní dobu
  • SIM kartu s neomezeným voláním v rámci ČR
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění až do výše 4.000 Kč/měsíčně
  • Stravenky
  • Volný dress code